Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V najstarejših, 1., 2. in 9. oddelku, smo se želeli od letošnjega šolskega leta posloviti na malo drugačen, bolj slovesen način. Skupno druženje smo izkoristili, ne samo kot slovo od šolskega leta, ampak tudi kot slovo predšolskih otrok, ki bodo septembra odšli v šolo in postali šolarji. Z otroci smo pripravili kratek program. Obiskal nas je tudi gospod župan, Peter Misja, in otrokom  obljubil, da jih obišče tudi septembra, na prvi šolski dan. Gospa Urška, pomočnica ravnateljice za vrtec,  je otrokom zaželela lepe počitnice, bodočim šolarjem, uspešne šolske dni, otrokom, ki ostajajo v vrtcu pa prijetno nadaljnje druženje, ter veliko igre. Po prireditvi so se otroci 1., 2. in 9. oddelka s cestnim vlakom odpeljali do samostana v Olimju. Tu so nas pričakali starši, s katerimi smo se peš podali do domačije Jelenov greben. Ogledali  smo si jelene in muflone, ki smo jih skupaj z gospodom Borutom Ježovnik, hranili. Sledila je igra na igralih, ter osvežitev s dobrotami v slaščičarni Jelenov Greben. Vzdušja nam ni pokvaril niti dež.

Preživeli smo vesel dan, ki se nam bo vsem skupaj, tudi nam vzgojiteljem, vtisnil globoko v srce, kajti ni lepšega, kot preživeti trenutek z  nasmejanimi in srečnimi  otroki.

 

Besedilo zapisala:  Polonca Šeligo

Foto: Urška Sovinc, Oriana Gregorčič, Katja Lipošek, Polonca Šeligo

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost